Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss!

Vi finns i Norrtälje och Bergshamra, ca 2 mil söder om Norrtälje.

Yamaha Marine Store Norrtälje
T
0176-23 23 23
M
info@marinestore.se
B
Stockholmsvägen 45, 761 43 Norrtälje
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt
Yamaha Marine Store Bergshamra
T
0176-23 23 23
M
info@marinestore.se
B
Bergshamravägen 6
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt

Kontakta någon av våra kontaktpersoner

Norrtälje
Joakim Mellqvist
VD / Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 82
Mail: 
joakim@marinestore.se
Malin Bergqvist
Ekonomichef
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 81
Mail: 
malin@marinestore.se
Anton Hedström
Platschef / Kundmottagning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 84
Mail: 
anton@marinestore.se
Rikard Lindström
Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 83
Mail: 
rikard@marinestore.se
Ulf Del Monte Lijon
Försäljning / Kundmottagning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 86
Mail: 
ulf@marinestore.se
William Dahlström
Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 92
Mail: 
william@marinestore.se
Kenneth Johansson
Verkstadschef
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
kenneth@marinestore.se
Jerry Jansson
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
jerry@marinestore.se
Simon Eklund
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Bergshamra
Joakim Mellqvist
VD / Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 82
Mail: 
joakim@marinestore.se
Sanna Andersson
Platschef / Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 91
Mail: 
sanna@marinestore.se
Malin Bergqvist
Ekonomichef
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 81
Mail: 
malin@marinestore.se
Patrik Johansson
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
patrik@marinestore.se
Gustav Feldthusen
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Erik Svanberg
Transporter
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se

Skicka oss ett meddelande