Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss!

Vi finns i Norrtälje, Bergshamra och Nynäshamn.

Marine Store Norrtälje
T
08-480 018 00
M
norrtalje@marinestore.se
B
Stockholmsvägen 45, 761 43 Norrtälje
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt
Marine Store Bergshamra
T
08-480 018 00
M
bergshamra@marinestore.se
B
Bergshamravägen 6, 761 11 Bergshamra
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt
Marine Store Nynäshamn
T
08-520 174 10
M
nynashamn@marinestore.se
B
Seglargränd 2-4 149 30 Nynäshamn
Ö
mån-fre: 10-18 lör: 10-15 sön: stängt

Kontakta någon av våra kontaktpersoner

Norrtälje
Joakim Mellqvist
VD / Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 82
Mail: 
joakim@marinestore.se
Malin Bergqvist
Ekonomichef
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 81
Mail: 
malin@marinestore.se
Anton Hedström
Platschef / Kundmottagning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 84
Mail: 
anton@marinestore.se
Rikard Lindström
Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 83
Mail: 
rikard@marinestore.se
Ulf Del Monte Lijon
Försäljning / Kundmottagning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 86
Mail: 
ulf@marinestore.se
Mathias Derneby
Kundmottagning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 85
Mail: 
mathias@marinestore.se
Martin Holm
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
norrtalje@marinestore.se
Simon Eklund
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
norrtalje@marinestore.se
Lukas Ingberg
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
norrtalje@marinestore.se
Jonas Öhman
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
norrtalje@marinestore.se
Thomas Lund
Transport
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
norrtalje@marinestore.se
Bergshamra
Hans Pantzar
Platschef / Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 91
Mail: 
hans@marinestore.se
Peter Ludwig
Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 93
Mail: 
peter@marinestore.se
Samuel Rejment
Kundmottagning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 92
Mail: 
samuel@marinestore.se
Sofia Engberg
Ekonomi
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
010-155 02 94
Mail: 
sofia@marinestore.se
Gustav Feldthusen
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
bergshamra@marinestore.se
Zenon Lelek
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
bergshamra@marinestore.se
Patrik Lindén
Transport
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
bergshamra@marinestore.se
Jesper Welén
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
bergshamra@marinestore.se
Nynäshamn
Simon Borgström
Vice VD / Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
08-509 312 71
Mail: 
simon@marinestore.se
Lars Lundin
Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
08-520 150 24
Mail: 
lars@marinestore.se
Rasmus Broman
Kundmottagning / Försäljning
Telefon: 
08-480 018 00
Telefon mobil: 
08-509 312 74
Mail: 
rasmus@marinestore.se
Kristofer Uhrfeldt
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
nynashamn@marinestore.se
Martin Wedin
Tekniker
Telefon: 
08-480 018 00
Mail: 
nynashamn@marinestore.se

Skicka oss ett meddelande