Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss!

Vi finns i Norrtälje och Bergshamra, ca 2 mil söder om Norrtälje.

Yamaha Marine Store Norrtälje
T
0176-23 23 23
M
info@marinestore.se
B
Stockholmsvägen 45, 761 43 Norrtälje
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt
Yamaha Marine Store Bergshamra
T
0176-23 23 23
M
info@marinestore.se
B
Bergshamravägen 6, 761 11 Bergshamra
Ö
mån-fre: 09-18 lör: 10-14 sön: stängt

Kontakta någon av våra kontaktpersoner

Norrtälje
Joakim Mellqvist
VD / Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 82
Mail: 
joakim@marinestore.se
Malin Bergqvist
Ekonomichef
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 81
Mail: 
malin@marinestore.se
Anton Hedström
Platschef / Kundmottagning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 84
Mail: 
anton@marinestore.se
Rikard Lindström
Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 83
Mail: 
rikard@marinestore.se
Ulf Del Monte Lijon
Försäljning / Kundmottagning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 86
Mail: 
ulf@marinestore.se
Martin Holm
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Simon Eklund
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Lukas Ingberg
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Jonas Öhman
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Thomas Lund
Transport
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Bergshamra
Sanna Andersson
Platschef / Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 91
Mail: 
sanna@marinestore.se
Billy Sundberg
Försäljning
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 92
Mail: 
billy@marinestore.se
Sofia Engberg
Ekonomi
Telefon: 
0176-23 23 23
Telefon mobil: 
010-155 02 94
Mail: 
sofia@marinestore.se
Gustav Feldthusen
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se
Lelek Zenon
Tekniker
Telefon: 
0176-23 23 23
Mail: 
info@marinestore.se

Skicka oss ett meddelande